دانش آموزان عزیز سلام ما (مرکز پژوهش های بین المللی ابن سینا) یه همکاری مشترک با برنامه عصر جدید ( استعدادیابی شبکه 3 ) به کارگردانی جناب آقای علیخانی برقرار کردیم. میخوایم بچه هایی رو که پروژه های خفن علمی انجام دادن یا استعداد های ویژه علمی دارند رو ارزیابی کنیم که پس از تایید بدون ارسال ویدئو میتونند مستقیم در برنامه شرکت کنند و سناریوی اجرا رو با طراحان خوش فکر برنامه طراحی کنند. فقط به این چند تا نکته باید توجه کنید: 1) دستگاه یا کار علمی ( آزمایش و ... ) که انجام می دهید باید امکان نمایش ویژه بر روی استیج برنامه داشته باشه. 2) اگه استعداد ویژه ای دارید که قابلیت نمایش داره مثلا میتونید خیلی سریعتر از کامپیوتر محاسبات ذهنی انجام بدید و یا فکر می کنید استعداد ویژه ای دارید که قابلیت نمایش داره حتما در این برنامه شرکت کنید. در نهایت می بایست یک فایل PDF برای ما ارسال کنید و داخلش خودتون رو معرفی کنید و طرح و ایده و استعدادتون رو توصیح بدید. اطلاعات اتون رو برای ایمیل زیر ارسال کنید.

5555.jpg

 

 

 

🔔 اولین و بزرگ ترین برنامه استعدادیابی تلویزیونی در ایران با نام عصرجدید و با حضور استعدادهای ویژه در زمینه های سرگرمی، هنری و مهارت های ورزشی به زودی به روی آنتن شبکه سه خواهد رفت. اگر دوست دارید در این برنامه شرکت کنید و استعداد خود را به نمایش بگذارید، باید بدانید که تنها راه پذیرش اولیه، ارسال ویدیو با استانداردهای تعریف شده است.

ضوابط واجدین شرایط شرکت در برنامه:

182992.jpg

  1. حضور خانم ها و آقایان در تمامی رده های سنی آزاد است.
  2. شرکت در این دوره برنامه عصر جدید، منوط به داشتن استعداد و ویژگی خاص، فقط در زمینه مهارت های هنری، ورزشی و سرگرمی، خواهد بود.
  3. لازم است در طراحی اجرای مورد نظر خود به این نکته توجه داشته باشید که امکان اجرا در فضای داخلی استودیو و روی صحنه وجود داشته باشد.
  4. رعایت موازین اخلاقی و شرعی طبق قوانین سازمان صدا و سیمای جمهوری اسلامی الزامی است.
  5. حضور شرکت کنندگان در استودیو برنامه (شهر تهران) و مطابق با برنامه زمانبندی گروه برنامه ساز، الزامی است و شرکت کننده موظف است در زمان مقرر در محل تعیین شده حضور داشته باشد.
  6. امکان اجرای نمایش های گروهی، برای افرادی که مهارت گروهی دارند، وجود دارد.

 

 

 

اطلاعات تماس

دبیرخانه اجرایی جشنواره:

میدان فردوسی ، خیابان شهید موسوی، نبش اعتماد مقدم پلاک 30

تلفن تماس:

021-88827532

09981179592

شبکه های اجتماعی