r_30_180814124830.pngپژوهشگران عزیز

با عرض تبریک و آرزوی موفقیت های علمی دیگر، به استحضار می رساند، اسامی اعلام شده در این مستند، مجوز حضور در جشنواره ها و مسابقات بین المللی را کسب کرده اند.

این مسابقات و جشنواره ها عموما زیر نظر مستقیم وزارت علوم ، وزارت آموزش و پرورش کشور های مختلف و همچنین سازمان های علمی -تحقیقاتی بین المللی برگزار میگردد.

عموما دانش آموزان در این برنامه‌ها ، با سفیر ایران در آن کشور دیدار می کنند.

جدول مسابقات و جشنواره های بین المللی

Untitled.png

دانش آموزان(همه اعضای گروه) میتوانند به صورت حضوری و غیر حضوری در این جشنواره های معتبر بین المللی شرکت نمایند. جهت اطلاع دقیق و توضیحات راجع به جزئیات برنامه و نحوه اعزام دانش آموزان، فرم حضور در نشست معرفی جشنواره های بین المللی را تکمیل نمایید.

با توجه به محدودیت زمانی و ظرفیت محدود اعزام،اولویت با دانش آموزانی است که سریعتر فرآیند ثبت نام را تکمیل نمایند

r_30_180814124830.png

 

گروه های برگزیده طلایی گروه هایی هستند که موفق به کسب رتبه های برتر در محور دستاوردها و اختراعات چهارمین دوره جشنواره ملی دانش آموزی ابن سینا شده اند. به همه این گروه ها تقدیر نامه رسمی جشنواره اهدا می شود مستندات علمی ، نقشه های فنی ، تصاویر و فیلم های مرتبط با پروژه و همچنین تاییدیه های علمی و همه موارد مرتبط با پروژه این گروه ها برای رقابت در مرحله دوم و تعیین سه رتبه برتر جشنواره مجددا بررسی میگردد. در صورت نیاز با این گروه ها از طریق راه های مختلف ارتباطی همچون تلفن، ارتباط تصویری ، ارتباط برقرار می گردد. گروه های برگزیده همگی مجوز حضور در مسابقات جهانی اختراعات را کسب نموده اند به این گروه ها نامه تاییدیه جهت شرکت در مسابقات بین المللی داده می شود. گروه های برگزیده برای شرکت در مسابقات جهانی می بایست طرح های خود را به ثبت برسانند و گواهی ثبت اختراع داشته باشند. به همین منظور و برای ثبت طرح ها واحد ثبت اختراع دانش آموزی گروه علمی زنگ پژوهش با همکاری جشنواره ملی ابن سینا فرآیند ثبت طرح ها را به انجام می رساند. برای مشاوره و ثبت اختراع دانش آموزی با گروه های دانش آموزی تماس گرفته می شود و راهنمایی های لازمه از طریق کارشناسان ارائه می گردد.

👈 گروه های برگزیده نقره ای گروه هایی هستند که موفق به کسب حد نصاب امتیاز در محور دستاوردها و اختراعات چهارمین دوره جشنواره ملی دانش آموزی ابن سینا شده اند. به این گروه ها تقدیر نامه رسمی جشنواره اهدا می شود. ✅ گروه های برگزیده همگی مجوز حضور در مسابقات جهانی اختراعات را کسب نموده اند به این گروه ها نامه تاییدیه جهت شرکت در مسابقات بین المللی داده می شود. ✅ گروه های برگزیده برای شرکت در مسابقات جهانی می بایست طرح های خود را به ثبت برسانند و گواهی ثبت اختراع داشته باشند. به همین منظور و برای ثبت طرح ها واحد ثبت اختراع دانش آموزی گروه علمی زنگ پژوهش با همکاری جشنواره ملی ابن سینا فرآیند ثبت طرح ها را به انجام می رساند. ✅ برای مشاوره و ثبت اختراع دانش آموزی با گروه های دانش آموزی تماس گرفته می شود و راهنمایی های لازمه از طریق کارشناسان ارائه می گردد.

 

 

اطلاعات تماس

دبیرخانه اجرایی جشنواره:

میدان فردوسی ، خیابان شهید موسوی، نبش اعتماد مقدم پلاک 30

تلفن تماس:

021-88827532

09981179592

شبکه های اجتماعی